Dózsa - a gyerekek szolgálatában!

Hívogató

Tisztelt Szülők!

Felelősségteljes döntés előtt állnak, hiszen gyermekük számára iskolát kell választaniuk.
Ebben szeretnénk segíteni Önöket, amikor röviden ismertetjük az első osztályosok számára kínált lehetőségeinket.

Intézményünkben az alábbi tagozatok, illetve programok szerint indítjuk első osztályainkat:
- angol nyelvi tagozat
- kompetencia alapú tanítási program  -  német nyelvi tagozattal
- értékközvetítő és képességfejlesztő program (ÉKP)
- informatika tagozat  (Szilágyi tagiskola)
Nyelvi tagozatainkon bontott csoportban, emelt óraszámban tanítjuk az idegen nyelvet; „ÉKP-s és kompetenciás” osztályaink iskolaotthonos szervezeti keretek között működnek.

A tanuláson kívül számtalan szabadidős és szakköri foglalkozást biztosítunk tanulóink számára:

sport                 zenetanulás

számítástechnika         kulturális  rendezvények

könyvtárhasználat                 rajzszakkör                                 sok-sok játék!

Minden érdeklődőt szeretettel várunk
 2017. március 21-én 16.30 órakor
kezdődő szülői fórumunkra.

A tájékoztató során megismerkedhetnek a leendő tanítókkal, az egyes tanítási programokkal.
Az elhangzó információkkal szeretnénk segíteni Önöket abban, hogy gyermekük számára a legmegfelelőbb tanítási programot választhassák!

A tájékoztató időtartama alatt – igény esetén - a gyermekek számára felügyeletet biztosítunk.

- a Dózsások és Szilágyisok