Dózsa - a gyerekek szolgálatában!

 
   
 
 
 
Díjazott diákjaink

 

A 2013-2014-es tanév végi eredményünk

 

Az év díjazottjai

vissza

DÍJ NEVE 5-6. évfolyam 7-8. évfolyam
DÓZSA-DÍJ -----------------------------------------------
Bali Bettina 8.c

Az év tanulója

László Sára 5.b
Rehák Ádám 6.b

Köller Donát 7.c
Szabó Dorottya 8.c

Az év legjobbja magyarból
matematikából
Szabó Kornél 5.c
Erdős Tamás 7.c

természetismeret/term.tudományok

Buda Gréta 5.b
Molnár Lina 6.b
Nagy Donát 8.b
történelemből
Rajcsányi Máté 5.d
---------------
német nyelvből
---------------
Orbán Balázs 8.b
angol nyelvből
---------------
Pávkovics Eszter 8.a
énekből
---------------
Keszthelyi Zsófia 7.c
technikából / életvitelből
---------------
---------------

informatikából

---------------
Győrffy Balázs 8.c

kreatív vizuális alkotója

---------------
---------------
az év versmondója
---------------
---------------
az év prózamondója
---------------
---------------
az év egyéni sportolója
Kollár Kristóf 6.d
Rácz Kevin 8.b
az év sportcsapata

 

FIÚK - országos bajnok röplabda csapata

Csizmadia Tamás 7.b
Fekete Soma Huba 7.d
Ihász Benett 8.a
Kaszás Viktor Bátor 8.a
Móró Ákos 8.c
Szabó Kornél 5.c

KÖZÖSSÉGÉRT-DÍJ
Molnár Csenge 6.b
Szloboda Zoltán 8.a
Molnár Lilla 7.c
Fekete Sára Panna 7.d
Fekete Soma Huba 7.d

 

Különdíjak vissza

 

Kitűnő tanulmányi eredményű diákjaink (alsósok - felsősök)

 

vissza

NÉV
osztály
Alsósok
Bükki Gergely
1.a
Gallai Réka Krisztina
1.a
Heizler Gabriella
1.a
Kuminka Zsombor
1.a
Vabják Lili Kitti
1.a
Varga Lelle Hanna
1.a
Szilárdi Levente
1.b
Forgács Emma
1.c
Horváth Bálint Zoltán
1.c
Pahanov Zsófia Panna
1.c
Rácz Lia
1.c
Urbán Dávid Márk
1.c
Csizmadia Maja
1.d
Dániel Virág Míra
1.d
Garai Sára
1.d
Karcsai Vilmos Barna
1.d
Széles Rege
1.d
Tángli Mirtill
1.d
Tokai Zalán Lajos
1.d
Vaskó Lara
1.d
Bojsza Barnabás
2.a
Borbély Szonja
2.a
Gál Krisztián
2.b
Illés Dorottya
2.b
Kulik Noel
2.b
Tassó József
2.b
Szekeres Anna
2.c
Vári Gergely
2.c
Bali Jázmin
2.d
Gál Benedek Marcell
2.d
Jánosi Gergely
2.d
Kapusi Petra
2.d
Urbán Panka
2.d
Viola Dorina
2.d
Breznyán Virág
3.b
Csóka Máté
3.b
Gubits Zsófia
3.b
Kecskés Ádám
3.b
Kovács Máté
3.b
Nagy Erik
3.b
Szekeres Huba
3.b
Németh Soma
3.c
Szabó Zorka
3.d
Tángli Anetta
3.d
Bellovits Natália
4.a
György Fruzsina Réka
4.a
Borsodi Zselyke Eszter
4.b
Gubits Zoltán
4.b
Horváth Lili
4.b
Lengyel Zsombor
4.b
Maczó Gerda
4.b
Plézer Bence
4.b
Borbás Panna Eszter
4.c
Erdős Anna Zsófia
4.c
Fekete Dorottya
4.c
Mészáros Daniella
4.c
Molnár Zsófia
4.c
Rabi Virág Georgina
4.c
Szabó Máté Tamás
4.c
Urbán Soma
4.c
Viczai Blanka
4.c
   
Felsősök
Magyar Zsófia
5.a
Pahocsa Kristóf Csaba
5.a
Zsákovics Dóra
5.a
László Sára
5.b
Gál Borbála Kinga
5.c
Zombori Máté
5.c
Viczenyk Fatime
6.a
Molnár Csenge
6.b
Rehák Ádám
6.b
Farkas Dóra Anna
6.d
Szopori Éva
6.d
Pölöskei Tamás Máté
7.a
Balogh Barnabás
7.b
Fejes Dávid
7.b
Erdős Tamás Arnold
7.c
Köller Donát Ákos
7.c
Molnár Lilla
7.c
Bakó Zsófia Katalin
7.d
Fekete Sára Panna
7.d
Novák Bence
7.d
Szabó Dávid
7.d
Schmidt Evelin
8.a
Viczkó Vivien
8.a
Bali Bettina Gréta
8.c

 

Vissza a kezdőlapra