Eredményeink a 2007-2008-as tanévben

vissza a kezdőoldalra

Alsósok eredményei

Felsős díjazottaink

Nyelvi versenyek

Időpont

Esemény
Eredmény

Szeptember

 

 

22.
Invitel Családi Sportnap Résztvevő: 130 fő
    Szervező: testnevelők, osztályfőnökök (gyerekek és szülők)

Október

 

 

  "56-os" rajzverseny 1. díj: Mérei Szandra 7.b
    2. díj: Gádory Dávid
    Felkészítő tanár: Pálmai Csilla
     

02.

Gárdonyi Futóverseny

2. hely: Szabó Olivér 4. a (50m futás)
2. hely: Fridrich Dávid 6.a (60 m futás)
3. hely: Fridrich Dávid 6.a  (600m futás)
3. hely: Borbély Kitti 8.a (60 m futás)

11.

Rudas Kupa – lány foci

3. hely: Dózsa lánycsapata

    Felkészítő tanár: Bécs Krisztina
     

20.

Okt. 23: közös mozilátogatás

az egész iskola

     

24.

Gárdonyi Kupa – fiú foci 5-6. évf.

2. hely: Dózsa

     
25.
Gárdonyi Kupa – fiú foci 7-8. évf. 3. hely: Dózsa
     
November

 

  Német szépkiejtési városi v. 1. hely: 8.b
  Szilágyi Erzsébet Ált. Isk. Felkészítő tanár: Baksa Judit
     
Dózsa-hét: 12-16
Helyi helyesírási verseny

 

5. évfolyamon

1. hely:

2. hely:

3. hely:

6. évfolyamon

1. hely:

2. hely:

3. hely:

7. évfolyamon

1. hely:

2. hely:

3. hely:

8. évfolyamon
1. hely:
  2. hely:
  3. hely:
     
19.

Országismereti városi vetélkedő - német

„Ki tud többet a német-magyar párhuzamokról?”

  szervező: Miklós Gabriella
19.

 Országismereti városi vetélkedő  - angol

„Ki tud többet Windsorról?”

   

szervező: Robinson Erika

   
20.
Aszalitenisz – városi olimpia Részvétel (Szervezők: tornatanárok és edzők)
     
22.
Városi Diákolimpia - úszás B

1. hely: Rea Patrícia 7.a (100m gyors, 50m mellúszás)

 

 

2. hely: Turcsány Norbert 7.c (100m gyors, 50m mellúszás)

 

 

Felkészítő tanár: Paprika Jenő
27.
Városi Diákolimpia - játékos
3. hely: Dózsa
  sportverseny  

 

 
27.
Városi Diákolimpia - úszás A 3. hely: Horváth Brigitta (50m mellúszás)
  Felkészítő tanár: Paprika Jenő
December
   
9.
Megyei Diákolimpia - úszás
4. hely: Turcsány Norbert 7.c (100m mellúszás)
    5-5. hely: Rea Patrícia 7.a (100m gyors, 100m mellúszás)
    8. hely: Turcsány Norbert 7.c (100m gyorsúszás)
    8. hely: Horváth Brigitta (100m mellúszás)
    10. hely: Füzes Péter 8.c (100m gyorsúszás)
    Felkészítő tanár: Paprika Jenő
   
5.

Városi Népdaléneklési verseny

 

Gárdonyi Á. I.

Felkészítő tanár: Keszthelyiné Greschner Ágnes
     

10.

Dózsa Mikulás Kupa – városi

4. hely: Dózsa

 

focibajnokság 3-4. évf.

Felkészítő tanár: Ruffing Péter

   
12.

Iskola karácsonyi műsor

Felkészítő tanárok:

4.c tanulói

Beregi Istvánné, Vesztergomné Szurma Beáta

     
13.

Városi Foci Diákolimpia

5. hely: Dózsa
     
21.
Iskola Karácsonyi műsor a 3. c tanulói és a Furulyaszakkörösök
    Felkészítő tanárok:
    Gajdó Krisztina Fülöp Krisztina
     
Január

2008

     
??

Városi helyesírási verseny

 

 

Kereskedelmi Szakközépiskola

 
     
   
   
13.
Merényi Kupa 4. hely: Dózsa csapata (3-4. évfolyam)
  Körzeti labdarúgó bajnokság Felkészítő tanár: Ruffing Péter
     
20.
Merényi Kupa 2. hely: Dózsa csapata (7-8. évf.)
Körzeti labdarúgó bajnokság Felkészítő tanár: Ruffing Péter
   
26.
Merényi Kupa 5. hely: Dózsa csapata (5-6. évfolyam)
Körzeti labdarúgó bajnokság Felkészítő tanár: Ruffing Péter
   
Február    
4.
Megyei Diákolimpia - ÚSZÁS 3. hely: Turcsány Norbert 6. c 50m mell
  4. hely: Turcsány Norbert 6.c 100m gyors
  4. hely: Füzes Péter 7.c 100m gyors
   
4.
   
   
   
8.

Városi német játékos vetélkedő

1. hely: 6. b osztály csapata

Vasvári Pál Általános Iskola

Antal Péter Levente
  Boldizsár Réka
 

Mrázik Illés

    Felkészítő tanár: Nagyidai Zsuszanna
     
12.
Móricz-Kupa 5. hely: Dózsa
Városi asztalitenisz bajnokság  
   
15.
Városi Diákolimpia - KÉZILABDA 1. hely: Dózsa (7-8. évf. fiúk)
  Felkészítő tanár: Paprika Jenő
   
15.
„Dunaújváros Sportjáért” Ruffing Péter tanár
kitüntetés (Városi Közgyűlés)  
   
Március
   
2.
Komplex olvasási verseny 3. hely: László Anna 4.a
Arany-Kőrösi Á. I.  
   
2.
Városi helyesírási verseny 2. hely: Veres Dalma 4.d
Arany-Kőrösi Á. I.  
   
5.
Városi angol verseny 7. évfolyam tagozat:
Arany-Kőrösi Á. I. 2. hely: Dóra Ádám 7.a
  3. hely: Németh Alexandra 7.a
  7. hely: Balogh Tibor 7.a
  Felkészítő: Robinson Erika Anna
   
  7. évfolyam sima
  1. hely: Szabó Viktória 7.d
  2. hely Viszokai Vivien 7.d
  Felkészítő tanár: Makkos Erika  
  3. hely: Csiby Édua 7.d
    Felkészítő tanár: Tisza Tímea
   
7.
Városi és városkörnyéki 2. hely Polányi Eliza 8.d
Kémiaverseny 3. hely: Bencsik Krisztián 7.?
  Felkészítő tanár: Koppány Emese
   
8.
Megyei Diákolimpia Röplabda 1. hely - IV. korcsoportban
  Székesfehérvár Felkészítő tanár: Ruffing Péter
     
10.
Asztalitenisz Országos 5. hely (csapatban): Kutschi Zoltán 8.d
  Diákolimpia döntő  
     
     
19.
Városi játékos anyanyelvi vetélkedő 3. hely: Dózsa Iskola csapata
Petőfi Sándor Általános Iskola Bartek Virág 4.c
  Gönczi Viktória 4. b
  Rozsnyai Virág 4.d
   
20.
Városi tavaszi futóverseny 4. hely: Juhász Imre 6.a
Városi Diákolimpia (108 fő vett részt a Dózsából)
     
29.
Városi Vízilabda Torna 2. hely: Dózsa
  Lány III. korcsoport Felkészítő tanár: Paprika Jenő
     
30.
Megyei Diákolimpia, Ercsi 1. hely: Dózsa
  Fiú k ézilabda IV. korcsoport Felkészítő tanár: Paprika Jenő
     
Április    
     
12.
Városi versmondó verseny (alsósok) 2. hely: Illés Nóra 4.c
  Vasvári Pál Általános Iskola Felkészítő tanár: Vesztergomné Szurma Beáta
     
  Megyei Rajzverseny Különdíj: Nagy Zsófi 4.c
.
   
   
23.
Városi Matematikaverseny 3. hely: Jójárt Dániel 4.c
  Gárdonyi G. Á. I. 6. hely: Bánóczki Réka 4.d, 7. hely: Garamszegi Fanni 4.c
    Felkészítők: Beregi Istvánné, Licsák Andrásné
     
  Kistérségi Kémiaverseny 1. hely: Firtz Renáta 7.c
    4. hely: Fülöp Dániel 7.c
    Felkészítő tanár: Koppány Emese
   
19.
Városi Diákolimpia 3. hely: Dózsa csapata
  II. korcsop. fiú labdarúgás Felkészítő tanár: Ruffing Péter
     
25.
Városi angol verseny (tagozatosoknak)  
Petőfi Sándor Általános Iskola  
   
   
   
   
     
  My Guide to Healthy Lifestyle - projektkészítő verseny megyei forduló

Melkvi Réka 5.a, Pánczél Bernadett, Németh Alexandra, Dóra Ádám, Pesei Zsófia 7.a (Felkészítő: Robinson Erika Anna)

   
25.
Városi Komplex vetélkedő 5-8.o. Versenyen kyívül indult 1. helyezett csapatunk tagjai: Farkas Adrienn 8.a,
    Tóth Gabriella 7.d, Dávid Bettina 6.c, Korányi-Varga Kitta 5.b
     
28.
Országos Röplabdabajnokság 2.hely: Dózsa csapata
  Elődöntő (IV. korcs.) Felkészítő tanár: Ruffing Péter
     
Május    
3.
Labdarúga Városi Diákolimpia 2.hely: Dózsa csapata
III. korcsoport Felkészítő tanár: Ruffing Péter
   
5.
Országos Gumiasztal Diákolimpia 1.hely: Vincze Ákos, 2.hely: Tóth Adrienn
I/A korcsoport Felkészítő tanár: Paprika Jenő
   
6.
Játékos Angolnyelvi Vetélkedő 1.hely:
  Szilágyi E. Ált. Isk. - Szilágyi-hét Felkészítő tanár: Robinson Erika Anna
     
7.
Lány Labdarúgó Városi 2.hely: Dózsa csapata
Diákolimpia IV. korcsoport Felkészítő tanár: Paprika Jenő
   
   
     
10.
Atlétika Városi Diákolimpia Schwalm László 6.a (kislabdahajítás)
    Felkészítő tanár: Ruffing Péter
     
   
12.
Fiú kézilabada IV. korcsoport 3.hely: Dózsa csapata
Országos Elődöntő Felkészítő tanár: Paprika Jenő
     
14.
Városi szövegértő verseny 4. évf. Szervezője: Simon Gyuláné
  Dózsa György Általános Iskola  
     
14. .
Városi Észkerék vetélkedő Szervezője: Horváth Zoltánné
Dózsa György Általános Iskola  
     
     
     
     
17.
Országos Történelmi Levelezőverseny 4. hely: 8.b csapata (Deák László, Szekeres András, Vadász Gyula)
  TITOK - 5 fordulós versenye 9. hely: 8.c csapata (György Krisztián, Mérei Márton, Udud Tibor)
     
22.
Szilágy Kupa fiú kézilabda 3.hely: Dózsa csapata
  IV. korcsoport Felkészítő tanár: Paprika Jenő
     
  "A szeretet mindent legyőz" 2. hely: Bali Bettina 1.c, Csiby Édua 7.d
  városi rajzpályázat 3. hely: Mészáros Mirtill 2.c
    ((Bettina és Mirtill a Da Capo Művészeti Iskola diákjai is)
     
  "A víz érték" c. városi rajzpályázat 2. hely: Bali Bettina 1.c
    különdíj: Boldizsár Réka 6.b
     
  Megyei "Víz Világnapja" rajzpályázat különdíj: Korányi-Varga Kitti 5.b
     
  Városi aszfaltrajzverseny 3. helyezést nyert csapat tagjai: Rácz Lili 1.c, Vasi Lili 3.b, Meizl Antónia 2.c
   

 

  Országos Könyvtárhasználati Országos díjazottaink: Melkvi Réka 5.a
  verseny

Pánczél Bernadett 7.a

  OSzK, Budapest  
     
  "Védd magad" városi DÖK-megbeszélés Iskolánk képviselői: Hosnyánszky Alexandra és Somogyi Noémi 8.d
     
Június "Az autóbusz és az évszakok" 1. hely: Vasi Lili 3.b
  országos rajzpályázat különdíj: Balla Brigitta 8.a
     
  Díjazott diákjaink  
     
     
     

Vissza a kezdőlapra