Dózsa - a gyerekek szolgálatában

 
 
 
   
Eredményeink a 2016-2017-es tanévben

 

szeptember      október      november      december      január

február      március      április     május      június


Korábbi eredményeink

vissza a kezdőoldalra


 

SZEPTEMBER   

- a Sió-pályázat idei nyertesei

Sió LURKÓ-program

 

 


OKTÓBER

- E-TWINNING: ORSZÁGOS IV. HELY

Pavlicsek Csilla tanárnő a 4.b diákjaival vett részt az e-twinning országos bemutatóján is, melyen megismertették a közönséggel a 2015-16-os tanév során, egy holland iskolával közös projektjüket. Az ismerkedésen túl ezúttal a kölcsönös nyelvtanítás volt a központi téma. A kapcsolatot e-mail-ben és élő (Skype)-beszélgetésben tartották egymással, a projekt pedig egy, a másik fél részére készített, saját szabályokkal megalkotott társasjáték megosztásával zárult.

Csilla néni és a 4.b-s diákok e munkájuk országos bemutatójával meg is szerezték a IV. helyet! Szívből gratulálunk nekik!

Az e-twinningről továbbiakat ITT OLVASHATNAK!

 

- 10. 14. Országos Bolyai Matematikai csapatverseny MEGYEI fordulója

III. hely: "Nekem MindNégy " csapata - 7.a

A csapat tagjai: Bellovits Natália, Bogó Rebeka Míra, Boldizsár Angelika, György Fruzsina

Felkészítőjük: Móró Józsefné

 

IV. hely: "Mormoták" csapata - 8.d

A csapat tagjai: Lóki Déniel, Pál Eszter, Rajcsányi Máté, Szőke János

Felkészítőjük: Móró Józsefné

 

V. hely: "Szellem lányok " csapata - 7.c

A csapat tagjai: Erdős Anna, Fekete Dorottya, Kriston Nikoletta, Molnár Zsófia

Felkészítőjük: Móró Józsefné

 

V. hely: "Szemfényvesztők" csapata - 8.c

A csapat tagjai: Gál Borbála, Fábián Edina, Seres Viktória, Szabó Kornél

Felkészítőjük: Márkliné Huszárik Mária

 

 

 

- 10. 18. Komplex Természettudományi Verseny - Bánki

A diákoknak a versenyen biológia, földrajz, kémia és matematika tárgyból kellett tudásukról bizonyságot tenni vagy kísérlet elvégzésével, vagy pedig előadás megtartásával. Továbbiakat ebben az újságcikkben lehet olvasni erről a versenyről.
Gratulálunk diákjainknak és felkészítőiknek!

I. hely: 8/1, csapat

A csapat tagjai:
Szabó Kornél (8.c), Rajcsányi Máté és Szőke János (8.d)

 

III. hely: 8/2 csapat

A csapat tagjai:
Bárdos Marcell, Seres Viktória, Szabó Dorka (8.c)

Felkészítőik: Csapó Mária, Garamvölgyi Józsefné

 


 

NOVEMBER   

 

- 11. ??. Tankerületi Szépolvasási Verseny - Szilágyi Tagiskola

 

II. hely: Péli Dorottya 5.d; Szilágyi András 5.b - 5-6. évfolyamon
II. hely:Körösztös Virág 8.c - 7-8. évfolyamon

Felkészítőjük: Voleinné Szlávik Judit, Baksa Judit, Udvardi Dóra

 

- 11. ??. Intézményi Meseíró Verseny - Szilágyi Tagiskola, Dózsa

"Arany toll" minősítés:

Berke Fruzsina 6.d ; Nagy Nikolett és Tassó József 5.b

Felkészítőik: Horváth Zoltánné, Baksa Judit

 

"Ezüst toll" minősítés:

Kaiser Dalma (5.c); Bali Jázmin Laura (5.d); Kulik Noel 5.b

Felkészítőik: Horváth Zoltánné, Voleinné Szlávik Judit, Baksa Judit

 

 

- 11. 15. Tankerületi GPSz Informatikai Csapatverseny - DSC Rudas

 

I. hely: Dózsa "ERROR 404" csapata

A csapat tagjai:
Gálfi Dávid, Rajcsányi Máté, Széles Cseke 8.d

 

IV. hely: Dózsa "Ancient Gods " csapata

A csapat tagjai:
Bárdos Marcell, Klauz Koppány, Tóth Szilárd 8.c

Felkészítőjük: Fejes Ildikó

 

- 11. 16. Tankerületi Paint-verseny (3-4. évfolyam) - Szilágyi tagiskola

 

I. hely: Széles Rege 4.d

Felkészítője: Fejes Ildikó

 

- 11. 17. Tankerületi Játékos Műveltségi Vetélkedő - DSC Kereskedelmi ViSZKI és SzKI

II. hely: Dózsa csapata

A csapat tagjai: Kállai Soma, Nagy Péter, Rajcsányi Máté, Szőke János

Felkészítőjük: Csibyné Vajda Tímea

- 11. 16. Jubileumi illusztrációs rajzpályázat - Petőfi Sándor Ált. Isk.

 

Aranyecset-díj: Varga Flóra 4.c

- 11. 22. Tankerületi Komplex Természettudományi Verseny - Petőfi Á. I.

I. hely: Dózsa csapata

A csapat tagjai:
Borsodi Zselyke 7.b, Rajcsányi Máté 8.d, Szabó Kornél 8.c

Felkészítőjük: Csapó Mária

Segítők: Szabóné Vida Andrea, Takács-Mittág Anikó

 

- 11. 22. Pályaválasztási Vetélkedő - Kereskedelmi és Iparkamara

 

I. hely: Dózsa csapata

A csapat tagjai:
Lóki Dániel János, Somogyi KíRA, Széles CSeke Botár 8.d

IV. hely: Dózsa csapata

A csapat tagjai:
Kállai Soma, Nagy Péter, Szőke János 8.d

Felkészítőjük:

 

- 11. 25. Tankerületi Történelem Verseny

A Nagyvenyimi Kossuth Lajos Általános Iskola által rendezett, "1456-1566-1896-1956 - Történelmünk a 6-osok tükrében" c. versenyen részt vett dózsás csapatunk. Eredményük:

I. hely: Dózsa csapata

A csapat tagjai:


Kvák Dávid 5.c, Ferenczy Máté 6.c, Szabó Máté 7.c, Kállai Soma 8.d

Felkészítőik: Molnár Attila, Rózsa Márta, Tatár Edina

 

- 11. 24. Tankerületi Játékos idegen nyelvi vetélkedő - POK

 

IV. hely:
Buda Gréta, Cserpes Laura, Rózsa Lili, Varga Rebeka

Felkészítőik: Feketéné Bodnár Ildikó, Robinson Erika Anna

 

- 11. 29. Tankerületi "Gazdálkodjunk együtt" vetélkedő - DSC Rudas KSZKI K.

 

I. helyezés és Különdíj

A csapat tagjai:
Boldis Csenge, Pahocsa Kristóf, Simon Kornélia 8.a

 

III. helyezés

A csapat tagjai:
Bárdos Marcell, Kiss Olivér, Varga Rebeka 8.c

Felkészítőjük: Csibyné Vajda Tímea

 

 

- 11. 30. Tankerületi Játékos Nyelvi Csapatverseny - DSC Rudas KSZKI és K.

 

ANGOL nyelv

II. hely: Dózsa csapata

A csapat tagjai:
Horváth Balázs, Kiss Viktor, Pahocsa Kristóf 8.a

Felkészítőjük: Meisitzné Ács Nóra

 

- 11. 30. Tankerületi Nyelvi Történetíró Verseny - DSC Rudas KSZKI és K.

 

ANGOL nyelv

I. hely: Rózsa Lili 8.c

Felkészítője: Robinson Erika Anna

 

NÉMET nyelv - Ált. ÉS Középiskolai összevont verseny

I. hely: Szopka Gréta Tímea 7.b

III. hely: Maczó Gerda 7.b

Felkészítőik: Miklós Gabriella

 

 


DECEMBER   

 

- 12. 07. Tankerületi Word-Paint Informatikai Verseny 6. évf. - Szilágyi TI.

 

I. hely: Gubits Zsófia 6.b

Felkészítője: Fejes Ildikó

 

- 12. 03. Tankerületi Angol verseny 3-4. évf. - Petőfi Sándor Általános Iskola

nem tagozatosok:

III. hely: Németh Míra, Pap Lia, Vári Hédi 3.c

Felkészítőjük: Robinon Erika Anna


tagozatosok:

I. hely: Bükki Gergely, Kuminka Zsombor, Peredi Péter 4.a

Felkészítőjük: Robinon Erika Anna

II. hely: Antal Letícia, Gyalus Gréta, Sopronyi Tibor

Felkészítőjük: Tisza Tímea

 

 

- 12. 05. Mikulás-Kupa: teremlabdarúgás 3-4. évf. fiainak - Dózsa Iskola

 

. hely: csapat

A csapat tagjai:
H

Edző és rendező : Paprika Jenő

 

- 12. 08. "Zöldülj!" Kémia-Környezetvédelmi Verseny - DSC Lórántffy SzKI

 

II. hely: Dózsa csapata

A csapat tagjai:
Borsodi Zselyke, Kállai Soma, Lóki Dániel

 

Egyéniben elért helyezéseik:

I. hely: Kállai Soma 8.d

III. hely: Borsodi Zselyke 7.b

IV. hely: Lóki Dániel 8.d

Felkészítőjük: Csapó Mária valamint segítőjük még: Takács-Mittág Anikó

 

- 12. 09. Tankerületi "Lázár Ervin mesemondó verseny" - József A. Könyvtár

 

Különdíjat nyertek:

Lantos Csenge 1. c

Varga Lelle Hanna 4.a


- 12. 13. Fejér Megye JÓ TANULÓJA, JÓ SPORTOLÓJA - Székesfehérvár

 

KÁLLAI GÁBOR 4.a         (karate)

MISKOVICZ MÁTÉ 5.c     (karate)

SZABÓ KORNÉL 8.c       (röplabda)

 

 

- 12. 16. Müller Ferenc REGIONÁLIS Kémia-emlékverseny - Petőfi E.Gimn. Bonyhád

A 32 csapatból, a 3 fordulós regionális verseny eredménye így alakult:

 

II. hely: Kállai Soma, Rajcsányi Máté, Szabó Kornél (8.d és c)

III. hely: Bárdos Marcell, Gál Borbála Kinga, Szabó Dorka (8.c)

Felkészítő: Csapó Mária

 


2017.


JANUÁR

- 01. 20. Bottyán Tudományos és Művészeti Diákköri Konferencia

A Paksi Vak Bottyán Gimnázium középiskolások számára szervezett versenyen a mi iskolánkból is részt vettek diákjaink, akik a következő eredményeihez szívből gratulálunk!

Természettudományi és Matematika szekcióban:

Arany minősítés - Szabó Dorka 8. c

Társadalomtudományi szekcióban:

Arany minősítés - Szabó Kornél 8. c

Felkészítőjük: Csapó Mária

 

- 01. 25. Tankerületi Szövegértési verseny 4. évfolyamosok számára - Dózsa

I. hely - Tángli Mirtill 4. d

Felkészítője: Novák Gáborné

 

- 01. 25. Számítógépes Alapismeretek Tankerületi Verseny - Bánki

I. hely - a legjobb eredményt elért diákok csapata

A csapat tagjai:
Gálfi Dávid, Rajcsányi Máté, Széles Cseke 8. d

A versenyen még részt vett: Bárdos Marcell, Tóth Szilárd 8.c

Felkészítőjük: Fejes Ildikó

 

- 01. 25. Megyei Tanulmányrajz Verseny - Arany János Á. Isk.

II. helyezett: Polányi Andrea 8.b

Felkészítői: László Sándorné, Pálmai Csilla

 

- 01. hó "VILÁGNYELVÉSZ" Angol levelező verseny - Szfv-i Hétvezér Á. I.

részt vett a 6.a osztály csapata

A csapat tagjai:
Klár Zsófia, Orbán Réka, Szép Luca 6.a, 6.c

Felkészítőjük: Meisitzné Ács Nóra

- 01. hó - Megyei SAKK Diákolimpia

V. hely - Milek Petra 2.c

 


FEBRUÁR  

- 02. hó "Jézus élete" c. rajzpályázat - BAK BOGLÁRKA 6.a

Az országosan meghirdetett rajzpályázaton 500 részvevő gyermek közül Bogi az első 6 helyezett közé került, így rajzát az országos vándorkiállításra viszik, és híres magyar művészek alkotásaival együtt állítják ki.

A többi rajzot a Széchenyi Gimnázium aulájában lehet megtekinteni.

Felkészítője: Pámai Csilla

 

- 02. 07. Tankerületi Történelem verseny - Adony

Sokadik éve már rendszeres részvevői vagyunk ennek a történelem versenynek, melyen idén 3 csapatunk vett részt (összesen pedig 8 csapat indult). Csapataink ismét méltón képviselték iskolánkat. Diákjaink az alábbi eredményeket érték el:

 

II. hely: 8.d csapata - Kállai Soma, Rajcsányi Máté

Felkészítőjük: Tatár Edina

 

III. hely: 8.a csapata - Magyar Zsófia, Zsákovics Dóra

Felkészítőjük: Tatár Edina

 

IV. hely: 7.c csapata - Demcsák Erik, Szabó Máté

Felkészítőjük: Molnár Attila

 

Minden részvevőnek és helyezettnek szívből gratulálunk!

 

- 02. 15. Tankerületi Paint-verseny (1-2. évfolyam) - Szilágyi tagiskola

 

"Irány a cirkusz" témában

I. hely: Bazsár Alex Márk (2.d), Tóth László Tibor (2.a)

Felkészítőjük: Bazsár Imre

 

- 02. 15. Tankerületi Vidám Anyanyelvi Vetélkedő - Petőfi Sándor Ált. Isk.

 

I. hely: Dózsa 4. osztályosai

A csapat tagjai:
Kuminka Zsombor 4.a, Molnár Botond 4.c, Tángli Mirtill 4.d

 

- 02. 21. Tankerületi ANGOL Nyelvi Verseny - Széchenyi István Gimnázium


II. hely: Rózsa Lili 8.c

Felkészítője: Robinson Erika Anna

 

- 02. 22. Tankerületi NÉMET Nyelvi Verseny - Széchenyi István Gimnázium


III. hely: Buda Gréta 8.b

Felkészítője: Feketéné Bodnár Ildikó

 

 

 

MÁRCIUS   

 

- 03. . Tankerületi ANGOL Nyelvi Verseny - Arany János Általános Iskola

Nem tagozatosok
. hely:

Felkészítője:

 

Tagozatosok
. hely:

Felkészítője:

 

- 03. . Tankerületi Országismereti vetélkedő - Dózsa iskola

 

KI TUD TÖBBET ? - Angol nyelv

hely:

Felkészítőjük:


hely:

Felkészítőjük:


. hely:

Felkészítőjük:

 

KI TUD TÖBBET ?

. hely:

Felkészítőjük:

. hely:

Felkészítőik:


. hely:

Felkészítőjük:

 

- 03. . Tankerületi Kémia Verseny - SzIG

 

. hely:

Felkészítője:

 

 

- 03. . Tankerületi Helyesíró Verseny - Arany János Általános Iskola

 

 

Felkészítőjük:

 

- 03. . Tankerületi Irodalmi verseny (SzJG) - Pannon Magángimnázium

 

I. hely:

Felkészítőjük:

Emléklapot kaptak:

 

- 03. . Megyei SNI Szépíró verseny - Székesfehérvár

 

 

- 03. . Tankerületi WORD-EXCEL Verseny - Szilágyi Tagiskola

7. évfolyamon
. hely:

Felkészítője:

 

8. évfolyamon
. hely:

Felkészítője:

 

- 03. . Kis Biológusok Találkozója - SzIG

 

. hely:

. hely:

Felkészítőjük:

 

- 03. . Tankerületi Német Verseny - Mezőfalva

 

I. hely:

II. hely:

III. hely:

IV. hely:

Felkészítőik:

 

 

 


ÁPRILIS   

 

- 04. . Röplabda diákolimpia - területi elődöntő

. hely: Dózsa csapata

A csapat tagjai:

Felkészítőjük:

 

- 04. . Vöröskereszt Elsősegélynyújtó verseny

. helyezett:

A csapat tagjai:

Felkészítőjük: Temesiné Garas Anikó

 

- 04. . Tankerületi Történelmi Vetélkedő - Dózsa saját szervezésében

 

I. hely:

Felkészítőjük:


II. hely:

Felkészítőjük:

Gratulálunk nekik és felkészítőiknek!

 

- 04. . Tankerületi Szavalóverseny - Vasvári Pál Általános Iskola

. hely:

Felkészítőik:

 

- 04. . Területi Szavalóverseny - Mezőfalva

 

. hely:

Felkészítőik:

 

. hely:

Felkészítőik:

 

 

 

- 04. .. Megyei Világnyelvész verseny - Székesfehérvár

 

NÉMET nyelv:

.. hely.

A csapat tagjai:
.

Felkészítőjük: .

 

ANGOL nyelv:

 

- 04. . Tankerületi Természet- és Környezetismereti Verseny - Dózsa iskola

 

. hely:

Felkészítője:

 

. hely:

Felkészítője:


. hely:

Felkészítőjük:

 

- 04. . Röplabda Diákolimpia - megyei forduló

hely: Dózsa csapata

A csapat tagjai:

Felkészítőjük: Szabóné Vida Andrea

 

- 04. . Tankerületi Történelmi Vetélkedő - Arany János Általános Iskola

 

 

. hely:

Felkészítőjük:


. hely:

Felkészítőjük:

 

hely:

Felkészítőjük:

 

Gratulálunk nekik és felkészítőiknek!

 

- 04. . Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája - Regionális forduló, Százhalombatta

 

Kutatásmódszertan katergóriában

. hely:

Felkészítője:

 

- 04. . Vöröskereszt Elsősegélynyújtó verseny - megyei forduló

 

. helya Dózsa csapata

A csapat tagjai:

Felkészítőjük:


- 04. . Országos Hiphop Táncverseny - Budapest

. hely:

 

 

- 04. . Fejér Kupa - Modern Tánc kategória

. hely:

A csapat tagjai:

 

- 04. . Tankerületi Matematikai-logikai Verseny - Szilágyi Tagiskola

 

. hely:

Felkészítőjük:


hely:

Felkészítőjük:

 

- 04. . Tankerületi "Szépen olvasók versenye" -

 

. hely:

Felkészítőjük:


III. hely: Kiss Gréta 3.c

Felkészítőjük: Fülöp Krisztina, Gajdó Krisztina

 

- 04. . Tankerületi "Szépen írók versenye" -

minősítés:

Felkészítőjük:

- 04. . Tankerületi Környezetvédelmi Vetélkedő -

 

. helyezett: a Dózsa csapata

A csapat tagjai:

Felkészítőjük:

 

- 04. . Kéttannyelvű iskolák Angol Versmondó Versenye - ADONY

 

. hely:

Felkészítője:

 

 

 


 

MÁJUS

- 05. . Megyei "Bárczi Gusztáv" magyar verseny - Seregélyes

 

. hely:

 

- 05. . Országos "Curie Kémiai Emlékverseny "

. hely:

Felkészítője:

 

- 05. . Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája -

 

Kutatásmódszertan katergória, "Ember a természetben" műveltségterület

. hely:

Felkészítője:

 

Kutatásmódszertan katergória, "Életvitel és gyakorlati ismeretek" műveltségi terület

. hely:

Felkészítője:

 

 

 


JÚNIUS

- 06.

 

 

 

- 06.

 

 


GRATULÁLUNK MINDEN DIÁKUNKNAK ÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁRAIKNAK
A KIVÁLÓ EREDMÉNYEIKHEZ!

vissza a kezdőlapra