TANULÓSZOBA

2015-16. tanév

Tisztelt Szülők!

A felsős tagozatos tanulók másnapi órákra történő felkészülését tanulószoba keretében tudjuk megoldani.

Tanulószobás bármely felsős tanuló lehet. A délutáni foglalkozásokat a tanítási napokon felső tagozatos tanár látja el, aki a tanulásban segít.

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek

5. évf.
218. terem

Köller Anikó Köller Anikó Köller Anikó Köller Anikó Köller Anikó

6-7-8. évf.
236. terem

Rózsa Márta / Keszthelyiné Greschner Ágnes Molnár Attila Molnár Attila Udvardi Dóra Rózsa Márta / Keszthelyiné Greschner Ágnes

A szülő írásos kérelmére a különórákra, edzésekre, szakkörökre az eltávozást engedélyezzük. Más esetben a hiányzásokat igazolni kell.

A jelentkezés egész tanévre szól.

NAPIREND:

13.45- 14:00: gyülekezés (ebédelés után), és a korábban indulók már tanulnak, házi feladatot készítenek

14:00 - 15:45-ig: tanulás, majd diákok kikérdezése, korrepetálása(igény szerint)

A tanulószobás diákoknak nem kötelező az iskolai étkezés, hozhatnak magukkal "ebédet".
Kérjük, hogy a tanulási időre pontosan jelenjenek meg, a megfelelő felszereléssel.

Jelentkezési lehetőség: minden tanév elején az osztályfőnökön keresztül, írásban,
a jelentkezési lap leválasztott részének leadásával.

Tisztelettel:

Tóth Györgyné ig.